Sponsorzy

SPONSOR STRATEGICZNY

RZESZÓW – największe miasto południowo-wschodniej Polski, stolica województwa podkarpackiego oraz centrum Rzeszowskiego Obszaru Metropolitalnego. Stanowi centrum ekonomiczne, akademickie, kulturalne i rekreacyjne południowo-wschodniej Polski. Pełni funkcję ważnego ośrodka przemysłu lotniczego, informatycznego, chemicznego, handlowego, budowlanego i usługowego. Jest dynamicznie rozwijającym się miastem młodych i przedsiębiorczych ludzi.

Firma Newborn Plastic z siedzibą w Kolbuszowej swoją aktywność na rynku produkcyjnym rozpoczęła w 2012 roku. Od początku działalności świadczymy usługi w rozwijającej się branży tworzyw sztucznych.

Obecnie spółka zajmuje się całym procesem recyklingu, zaczynając od skupu odpadów z tworzyw sztucznych po gotowy produkt którym jest folia i worki śmieciowe.

Newborn Plastic stosuje politykę produkcji przyjazną środowisku. Świadczy usługi zgodne z obowiązującymi standardami jakościowymi, tak by nie wpływały negatywnie na środowisko naturalne.

Głównym celem Przedsiębiorstwa jest profesjonalna obsługa dostosowana do potrzeb każdego odbiorcy, za czym idzie zadowolenie klienta, a także umocnienie pozycji na rynku.

Województwo Podkarpackie. Przestrzeń otwarta – na ludzi, na pomysły, na nowe idee. Tutaj żyje się wolniej, ale dostrzega więcej. Tutaj wiemy, co w życiu jest naprawdę ważne. Tutaj urokliwe krajobrazy i pomniki barwnej przeszłości towarzyszą ultranowoczesnym technologiom. Podkarpackie zaprasza!

SPONSOR

AXELO jest największą Kancelarią prawno – podatkową w województwie podkarpackim i liderem w kompleksowej obsłudze prawnej przedsiębiorców. Posiada siedzibę w Rzeszowie oraz biura w Krakowie, Warszawie, Nowym Sączu i Lwowie.

Kancelaria koncentruje się na praktycznym aspekcie doradztwa prawnego i podatkowego. Dba o to, aby dostarczać skuteczne rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo bieżącej działalności Klientów oraz minimalizujące możliwe ryzyka w przyszłości.

Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej – Rzeszów spółka z o. o. Zajmuje się wywozem nieczystości stałych i płynnych, oczyszczaniem miasta, zielenią miejską, segregacją odpadów – dba o wizerunek Miasta Rzeszowa.

Frezamet Bis Sp. z o.o. specjalizuje się w obróbce elementów metalowych. Wysoko wyspecjalizowany park maszynowy pozwala na wykonanie każdego nietypowego zamówienia. Firma może wykonywać pojedyncze elementy jak i całe serie podzespołów dla potrzeb większych zakładów produkcyjnych.

W czasie swojej działalności, realizując przyjętą przez siebie strategię, Frezamet Bis nawiązał współpracę z wieloma przedstawicielami różnych gałęzi przemysłu m.in. w przemyśle górniczym, hutniczym, medycznym, automotive.

Centrum Medyczne MEDYK, wykorzystując doświadczoną i profesjonalną kadrę medyczną, dba o zdrowie mieszkańców całego
Podkarpacia już od ponad 33 lat. Firma świadczy usługi w ramach umów z Narodowym Funduszem Zdrowia oraz w gabinetach prywatnych na terenie całego regionu. Obecnie firma ma pod opieką już milion pacjentów, z czego blisko 68 tys. jest objętych podstawową opieką zdrowotną. Medyk jest największą placówką związaną z zakładami pracy na terenie Rzeszowa i okolic – współpracuje z 10 tys. firm w regionie.

Centrum Medyczne Medyk w swoich przychodniach i gabinetach dysponuje nowoczesnym sprzętem medycznym, wykorzystywanym także w szerokiej profilaktyce, którą firma zajmuje się od początku swej działalności, biorąc udział w licznych programach profilaktycznych.

Wśród usług Medyka, poza podstawową opieką medyczną i łatwym dostępem do lekarzy specjalistów znajdują się również m. in. rehabilitacja, stomatologia, medycyna podróży, medycyna sportowa, ośrodki zdrowia i aktywności, badania diagnostyczne oraz laboratoryjne.

Greinplast sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą rodzinną, która od 1997 roku z powodzeniem umacnia swoją pozycję na rynku chemii budowlanej. W ofercie firmy znajduje się ponad 180 produktów, wśród których dużym uznaniem cieszą się: systemy ociepleń, tynki, farby fasadowe oraz wewnętrzne, okładziny elewacyjne, szpachle i gładzie, kleje do płytek, systemy dekoracyjne do wnętrz, hydroizolacje, grunty, impregnaty i wiele innych.

PARTNER

Audiofon oferuje bezpłatne badania słuchu. Misją firmy jest pomoc osobom niedosłyszącym poprzez dostarczanie im optymalnych rozwiązań dla ich problemów ze słuchem oraz udzielanie wsparcia w powrocie do świata dźwięków. Firma pomaga słyszeć lepiej, budując najprężniej działającą sieć doboru i sprzedaży aparatów słuchowych w Polsce.
Lata rozwoju, z poszerzaniem zakresu usług i portfolio oferowanych produktów sprawiły, że dziś Audiofon dba o słuch tysięcy ludzi w całej Polsce!

FIBRAIN Sp. z o. o. jest nowoczesnym Polskim producentem i światowym dostawcą w branży systemów teleinformatycznych i telekomunikacji światłowodowej. Ponad dwudziestoletnia systematycznie realizowana strategia rozwoju, ukierunkowana na projektowanie i wdrażanie nowatorskich rozwiązań, jak również ulepszanie oraz rozbudowa własnych produktów, przyniosła firmie FIBRAIN pozycję lidera na rynku telekomunikacji światłowodowej w Polsce.

Gminę tworzy 10 miejscowości: miasto Boguchwała, Kielanówka, Lutoryż, Mogielnica, Niechobrz, Nosówka, Racławówka, Wola Zgłobieńska, Zarzecze i Zgłobień liczących 20 653 mieszkańców (styczeń 2019). Łączna ich powierzchnia wynosi 8 897 ha. Najliczniejszą miejscowością w gminie jest miasto Boguchwała – 6 050 mieszkańców.

Rzeszowianka jest średniozmineralizowaną wodą źródlaną, wydobywaną do 1967 r. w Borku Starym pod Rzeszowem, u stóp Pogórza Dynowskiego – w sercu czystego ekologicznie terenu, wolnego od zanieczyszczeń wielkich aglomeracji i zakładów przemysłowych! Woda od pokoleń związana z naszym miastem, teraz wkroczyła w świat sportu osób z niepełnosprawnościami.
Dzięki odpowiednim proporcjom składników mineralnych, może towarzyszyć całym rodzinom każdego dnia.
Doceń lokalne źródło. Pij Rzeszowiankę.

Dziękujemy 🙏 że jesteście z nami! Wspólnie tworzymy wielką historię