Wszystkie aktualności
Turniej Amp Futbolu w Rzeszowie – gramy z WOŚP
Szanowni Państwo,
dnia 28 stycznia odbędzie się towarzyski Turniej Amp Futbolu w podrzeszowskim Centrum WR Sport w Świlczy, w ramach obchodów 32 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Współorganizatorem turnieju jest Stal Rzeszów Amp Futbol.
Wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem przez Prezydenta Miasta Rzeszowa Pana Konrada Fijołka, a także przez Prezesa Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej, Pana Mieczysława Golbę. W turnieju wezmą udział:
- Wisła Kraków – Mistrz Polski i finalista ostatniej edycji Ligi Mistrzów,
- WKS Śląsk Wrocław – 4 drużyna poprzedniego sezony PZU Amp Futbol Ekstraklasy,
- Stal Rzeszów, a także, pierwszy raz w oficjalnych rozgrywkach, nowopowstały klub
- Pokrova Lwów – pierwszy klub w Ukrainie, w szeregach którego występują weterani wojenni.
Debiut ukraińskiego zespołu będzie historycznym wydarzeniem dla całej dyscypliny, a także okazją do solidarności i wsparcia Ukrainy. Wydarzeniu będzie towarzyszyć szereg atrakcji, licytacji, a także warsztaty i prelekcje na temat zdrowego żywienia i zdrowego trybu życia głoszone przez ekspertów i zaproszonych gości.
Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. Start godz. 11.
Turniej będzie transmitowany na kanale Youtube i Facebook Amp Futbol Polska.

Najnowsze aktualności
Stal Rzeszów Amp Futbol powalczy o pierwsze ekstraklasowe punkty
wtorek, 26/05/2026Po 2-miesięcznej przerwie wraca liga ampfutbolu. Już w najblizższy weekend 30-31 maja w Poznaniu, odbędzie…
Nasz Partner – Europejskie Miasto Sportu Rzeszów 2026
sobota, 02/05/2026Z dumą informujemy, że w 2026 r. Rzeszów otrzymał prestiżowe wyróżnienie i jest Europejskim Miastem…
Stal Rzeszów Amp Futbol rozpoczyna jubileuszowy sezon ORLEN Amp Futbol Ekstraklasy
piątek, 27/03/2026Startuje nowy sezon ORLEN Amp Futbol Ekstraklasy – a wraz z nim rozpoczyna się piąty,…











